Bize ulaşın
CEP: +90 507 812 21 81
OFIS: +90 242 519 19 17
RUSÇA: +90 544 657 88 72
viber
whatsapp

Ege kıyılarında turlar

Ataberk Yatçılık, Türk kıyılarının Güney-Batı bölümleri için çeşitli yerler ve programlar sunmaktadır.

Türkiye'nin bu bölümünde en güzel koylar, plajlar, doğal limanlar, marinalar, yat kulüpleri görüp, yaşayabilirsiniz.  

"Alania-Demre" tur programı

Yat Alanya'nın marina ile çıkageldi ve Side Apollon ünlü tapınakta durdurmak, Side yönünde batıya yöneliktir, Kaleichi- yakın limana girer Yan bir gezi teknesi Antalya yat gider sonra Antalya'nın en eski parçasıdır. Antik çağda, Kaleiçi'nin merkezinde bulunur başlanan Antalya ünlü liman, şimdi orada hayran olabilir antik duvarlar, toplar, liman, dar sokakları ve muhteşem bir taş evler, eski Antalya'nın eşsiz lezzet hissetmek isteyen! Sonra teleferikle Mt. Tahtalı tırmanıp kuş uçuşu manzaranın keyfini isteyenler için, güzelliği ile güzel çam hava yer takılar sizi esen Faselis'e, Tahtalı Dağı eteklerinde, Kemer yönünde yolunu tutmak ve Phaselis güzel Bay buluruz . Tekirova köy Yüzer, Kleopatra'nın bir koyda tekne yüzer bizim yolculuk Dzheneviz yarımadasında devam edecek ve biz köye ve güney Türkiye'nin en güzel parçalarından biridir Cape Adrasan Chavush, gel. Körfez balık tutma ve dalış için ideal bir yer, burada su altın 25 metrelik bir derinlikte görülebilecek kadar şeffaf!

Bizim puteshestviya- Kekova nihai hedef yaklaştığınızda Kaş köyünden daha da yüzün, bizim yolculuk ziyaret ederek o görülmelidir, sahil cazibe zordur tarif!

 

 

"Alania-Fethiye" tur programı

Bu deniz seyahati, programda "Alanya-Demre" turundan sahil boyunca batıya uzanıyor. Yat, "Alania-Kekova" turunda yelken açıyor. Biz programı takip ediyor Kalkan Koyu'nda, bir ziyaretinden sonra Demre-Kekova-Dünya yat Kasha doğru Cape Uluburun Kasha yakın, küçük adalar çok sayıda göreceksiniz yüzer yönlendirilir ve berrak sularda yüzmek. Kalkan - küçük beyaz evler ve az katlı yapısıyla bizi selamlıyor küçük çok sakin bir tatil köyü, çeşitli pitoresk koylar yüzmek biz Fethiye'de yolunu tutmak!