Bize ulaşın
CEP: +90 507 812 21 81
OFIS: +90 242 519 19 17
RUSÇA: +90 544 657 88 72
viber
whatsapp

Kuzey Kıbrıs turları

Size Türk en büyüleyici ve unutulmaz deniz gezileri Kuzey Kıbrıs'ta bir yatta Sredizemnomorya- iki üç günlük seyir birini sunar

dünyanın siyasi haritasında "Uçan Hollandalı" Kuzey Kipr-, gosudarstva6 olarak varoluşu bu Kıbrıs birleşik Cumhuriyeti'nin bir parçası olan -dünyadaki geri kalanı için, sadece Türkiye tarafından tanınan.

Kuzey Kıbrıs, Türk kültürü, Yunan gelenekleri ve Kıbrıs kökleri.

Bir sürü antik manzaralar, harika plajlar ve harika Akdeniz mutfağı vardır.

Sen unutulmaz turu, Kuzey Kıbrıs kıyıları boyunca bir yatta bir yolculuk geçireceksiniz, yat kristal berraklığında su ve sahil güzel manzara ile küçük koylar yüzmek için durdurma, kıyı boyunca gerçekleştirilecektir.

Gemide Eğer Girne Kalesi (10. yüzyılın eşsiz bir binada) göreceksiniz tekne, St. Hilarion Castle, Girne tatil beldesi, Yılan Adası.

Balıkçılık sektörü, eğirme ve balık avlama yeteneğine sahiptir; kıyı şeridi, basitçe çeşitli balıklarla doludur.

 

(. Girne- tur turist sermaye ve MÖ 10. yüzyılda kurulan Kuzey Kıbrıs tarihi mücevher,) - Girne kale ve eski antik geminin kalıntıları 6 ile yükseltilmiş Batığı Müzesi, Girne, ziyaret edeceğiz Yat limanında ziyareti sırasında Girne gemisinin sahil İskender'in zaman Büyük yakınında deniz dip - 2300 yıl kilise Arhangela Mihaila bulunan simgeler müzesi, Girne Müzesi halk sanatının, mahalle bir şehrin tur ve tarihi mekanları almak inci Kirenii- Bellapais Manastırı, Kale St. Hilarion, kilise (Rabbin Yankı), onun huzur ve ihtişamı için çarpıcı. Biz programı ve uzun süre hatırlanacak Akdeniz yolculuk atmosferi eminiz ve siz en teknede turistler için bu cennet ziyaret etmek istemiyorum!

 

 

Kuzey Kıbrıs'a hoş geldiniz!